Czas na podjęcie decyzji!

24 marca br. w piątkowy wieczór, setki osób po raz ósmy podejmie trud Ekstremalnej  Drogi Krzyżowej w Dziemianach. Parafia św. Antoniego w Dziemianach zaprasza mieszkańców okolicznych parafii i gmin na  VIII Ekstremalną Drogę Krzyżową Dziemiany – Kalwaria Wielewska.  

To ekstremalne wyzwanie rozpocznie się Mszą św., w piątek 24 marca o godz. 20 w kościele św. Antoniego w Dziemianach.  Homilię wygłosi ks. Damian Drozdowski z Leśna. Przed i po Mszy św.  obok kościoła będzie można zakupić pakiety min. specjalne rozważania Drogi Krzyżowej: „Idę, bo szukam nadziei”

Po wspólnym udziale w Mszy św., każdy indywidualnie lub w małej grupce, bez względu na pogodę rozpocznie swoją wędrówkę na trasie 55, 42 lub 30 km, rozważając stacje Drogi Krzyżowej. pomocą będą specjalnie przygotowane rozważania stacji.  Kilometry  pokonujemy w ciszy, przy świetle czołówki. Warto zainstalować w telefonie aplikację ze śladem gps, która pomaga podążać zgodnie z wyznaczoną trasą.     

Zdecydowanych zapraszamy już do zapisywania się na stronie: https://www.edk.org.pl/, gdzie są już prowadzone zapisy na nasze trasy. Dla chętnych na powrót z Wiela do Dziemian będą czekały autokary.  Kto jeszcze nie podjął decyzji polecamy zapoznanie się z naszymi trasami. Pamiętaj! Miarą wielkości człowieka jest największe wyzwanie, którego się podjął i wygrał. Odwagi! Do zobaczenia!

Tags :
Dziemiany,edk,Zapisy

Udostępnij newsa :