Pakiety EDK 2024

Tegoroczne pakiety są  spersonalizowane dla naszego rejonu, tzn. z logo EDK Dziemiany. W związku ze zmianami w sklepie EDK i opóźnieniami z ich dystrybucją  podjęliśmy decyzję o przygotowaniu pakietów   w tej wersji,  by zainteresowani zdążyli się w nie zaopatrzyć przed wyruszeniem na trasy. Pakiety od poniedziałku 11 marca można odebrać w Dziemianach przy ul. Łąkowej 2b, w Orliku u Sióstr Franciszkanek (wtorek, środa, czwartek) i 15 marca od godz. 19 przy kościele w Dziemianach.

„Musicie od siebie wymagać” to temat tegorocznych rozważań autorstwa ks. Jacka Stryczka. To nie tylko zbiór rozważań – to przewodnik po ścieżkach, które prowadzą do Twojego serca. To Twoja osobista mapa życia, które na wzór Jana Pawła II może stać się arcydziełem.

Opaska to więcej niż symbol. Jej obecność przywoła wspomnienia nocy spędzonej na EDK, każdy krok, nawet ten najcięższy. Wyrazi Twoją niekończącą się podróż, pełną wyzwań, przełomów i przemiany.

To nowość w tym roku, wspaniały kubek z logo w kolorystyce EDK, bedzie pamiątką udziału także po EDK i może służyć na każdą okazję.

4. Ceny:

Każdy może zakupić to, co uważa:

  • rozważania – 10 zł
  • opaski i odblaski po 5 zł
  • kubki po 15 zł
  • do zakupienia będą również znaki z magnesem z wybraną trasa, jak również inne pamiątki, które pozostały z ub. roku w cenie 3 zł.
Tags :

Udostępnij newsa :