Jak się zapisać?

Zgłaszamy się tylko poprzez stronę Ekstremalna Droga Krzyżowa . Zapisy są już  otwarte. Na stronie należy wybrać woj. pomorskie, odszukać rejon Dziemiany i wybrać trasę. Przy rejestracji prosimy odpowiedzieć na podane pytania w formularzu. EDK rozpoczynamy 24 marca 2023 r.  mszą św. o godz. 20.00. w kościele parafialnym w Dziemianach. Przy zapisach można zadeklarować zakup pakietów.
Zapisy na wszystkie nasze trasy: Rity, Franciszka i Antoniego są dostępne pod tym linkiem: zapisz się 
 
 

Tegoroczne pakiety to: rozważania drogi krzyżowej: „Idę, bo szukam nadziei„, opaski silikonowe z nadrukiem, odblaski  oraz magnes z wybraną trasą w cenie ok. 25 zł ( w zależności od wyboru). Pakiety będzie można zakupić  w Dziemianach ul. Łąkowa 2b  lub u Sióstr Franciszkanek w Orliku. W dniu wyjścia ( 24 marca) przed i po mszy św.  przy kościele w Dziemianach.

Zanim wyruszysz na trasę pobierz Aplikację tutaj . Aplikacja w telefonie pomaga w medytacji: wskaże Ci miejsca, w których trzeba zatrzymać się na rozważania stacji drogi krzyżowej, zawiera tekst rozważania, jak również nagranie audio. Z łatwością możesz więc nawet w mroku wsłuchać się w rozważania.

ZARYZYKUJ!
PODEJMIJ TRUD

i przeżyj Drogę Krzyżową, która potrafi zmienić Twoje życie!

Pytania?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ